AKTUELT
Søk fram "ditt" lag >>
Lag og organisasjonar i Kvam
 aktuelt
 om lagsportalen
 kva skjer i kvam?
 kinoguiden
 filarkiv
 album
 lagsoversikt
 ålvik gym og basseng
 strandebarm idr.anlegg
 øystese idrettshall
 norheimsund idrettshall
 kommunale tilskot
 eksterne tilskot
 kvam herad
 lenker
 epostlesar
 Admin

SISTE ARTIKLAR
etter 23.02.2017 18:04:45
Alle lag og organisasjonar i Kvam kan publisere artiklar på Lagsportalen.
Oppdatering sport..
Grei poengfangst ..
Olav røyrvik vant..
Laguttak lokallig..

Bergelønn med full pott onsdag og 2 poeng tysdag
Utskriftsvenleg side Publisert 16. februar 2017 kl. 00:38 av Olav Ludvig Håbrekke i Kvam bowlingklubb
Bergelønn held framleis teten i sportsligaen etter 6 nye poeng. 3 kampar spela denne veka. Tabell og resultat nedanfor:
***************
Tabell pr 15.02.2017
Sportsliga 2016-17KamparPinnefallPoengSnitt (inkl. hcp)
BergeLønn8978024203,75
Team Haabrekke101149924191,65
Industrien101142021190,33
Vik Bowlers8895620186,58
Kleppe91052219194,85
Bjølve8890217185,46
Fonn8890113185,44
Team Teknikk8866112180,44
Håplaus989156165,09
****************
14.02.2017
HEIMELAG:
BergelønnSerie 1Serie 2Serie 3SUMSnitt
Sveinung182207177566141
Helge189200170559166
Reserve0
SUM3714073471125
BORTELAG:
IndustrienSerie 1Serie 2Serie 3SUMSnitt
Terje165157168490108
Olav21620418160180
Reserve0
SUM3813613491091
DIFFERANSESerie 1Serie 2Serie 3SumRES
Bergelønn-1046-2342
Industrien10-462-342
***************
15.02.2017
HEIMELAG:
HåplausSerie 1Serie 2Serie 3SUMSnitt
Espen18116816351296
Are Mikal185179160524100
Reserve0
SUM3663473231036
BORTELAG:
IndustrienSerie 1Serie 2Serie 3SUMSnitt
Inge14713417145276
Olav197203190590149
Reserve0
SUM3443373611042
DIFFERANSESerie 1Serie 2Serie 3SumRES
Håplaus2210-38-62
Industrien-22-103862
***************
15.02.2017
HEIMELAG:
BergelønnSerie 1Serie 2Serie 3SUMSnitt
Sveinung200195193588139
Helge241227217685188
Reserve0
SUM4414224101273
BORTELAG:
Team TeknikkSerie 1Serie 2Serie 3SUMSnitt
Gaute176238185599185
Hilde153167181501154
Reserve0
SUM3294053661100
DIFFERANSESerie 1Serie 2Serie 3SumRES
Bergelønn11217441734
Team Teknikk-112-17-44-1730
**************


Epost: olh@kvamnet.no

FEBRUAR 2017

27.02.2017 Oppdatering Sportsliga - 3 kampar spela veke 8 (Kvam bowlingklubb)
27.02.2017 Grei poengfangst i lokalligaen (Kvam bowlingklubb)
26.02.2017 Olav Røyrvik vant sin andre månadscuppokal (Kvam bowlingklubb)
23.02.2017 Laguttak lokalliga 13. runde (Kvam bowlingklubb)
22.02.2017 Laguttak landsliga laurdag 25. februar 2017 (Kvam bowlingklubb)
19.02.2017 Årsmøte fredag 17. mars 2017 (Kvam bowlingklubb)
19.02.2017 Kanonspel i KM og ny klubbrekord i dobbel (Kvam bowlingklubb)


JANUAR 2017

11.01.2017 Svøm langt 2017 (Strandebarm Idrettslag)


JUNI 2012

11.06.2012 Musikalsk referat 11. juni 2012 (Kvammaduren)

 NETTKALENDER
Tysdag 28.02.2017:
Lagsaktivitet 17:30 Sportsliga alle baner..
18.00 BergeLønn-Bjølve Lagt inn av: Olav Ludvig Håbrekke - ......
Undervisning 19:30 Bygdadans..
Kvemmingen Spel- og Dansarlag har øvingar i bygdedans (springar, gangar, rudl, halling, pols...) annakvar tysdag 19:30-21:00 i Holmatun. Instruksjon og levande felemusikk!......
Onsdag 01.03.2017:
Anna Søknadsfrist kulturmidlar..
1. mars går fristen ut for søknad om kulturmidlar frå Kvam herad.......
 NETTKALENDER
frå 01.03 til 13.03
Onsdag 01.03.2017:
Politikk 09:00 Kontrollutvale..
Lagsaktivitet 10:00 Pensjonistbowl..
Trim 11:00 Karatrakk..
Utleige Stjerneserien ..
Bestilling 18:15 Øystese Røde K..
Anna 19:00 Korøving..
Lagsaktivitet 19:30 Sportsliga all..
Torsdag 02.03.2017:
Utleige Senior NM - Ha..
Utleige Senior NM - Ha..
Lagsaktivitet 18:00 Klubbtrening..
Lagsaktivitet 18:00 Øving - Jaffal..
Anna 19:00 Korøving Kvamm..
Anna 19:00 Bingo i Ytre Å..
Fredag 03.03.2017:
Idrett 10:00 Senior-NM i bo..
Anna 11:30 La La Land..
Kino 11:30 Samarbeid med ..
Kino 20:00 PREMIERE: Loga..
Uteliv 21:00 QUIZ..
Laurdag 04.03.2017:
Idrett 09:00 Senior-NM i bo..
Idrett 10:00 Senior-NM i bo..
Utstilling 14:00 Ingebrigt Vik ..
Sundag 05.03.2017:
Idrett 09:00 Senior-NM i bo..
Kino 17:00 La La Land..
Anna 19:30 Gammaldanskvel..
Kino 20:00 Logan: The Wol..
Måndag 06.03.2017:
Politikk 09:00 Rådet for menn..
Undervisning 15:30 Datatreff for ..
Trim 19:00 Dame- / herreb..
Tysdag 07.03.2017:
Politikk 09:00 Næring, plan o..
Anna 11:00 Internasjonal ..
Trim 11:00 Tur med fotala..
Trim 17:00 Familiebading ..
Trim 18:00 Familiebading ..
Trim 19:00 Jenter/gutar 6..
Trim 20:00 Herrebading..
Onsdag 08.03.2017:
Politikk 09:00 Kvam formannsk..
Lagsaktivitet 10:00 Pensjonistbowl..
Trim 11:00 Karatrakk..
Lagsaktivitet 17:30 Sportsliga all..
Anna 19:00 Øving..
Anna 19:00 Korøving..
Torsdag 09.03.2017:
Anna 11:00 Kafe Gamleskul..
Bestilling 17:30 Hallen reserve..
Lagsaktivitet 18:00 Klubbtrening..
Lagsaktivitet 18:00 Øving - Jaffal..
Anna 19:00 Korøving Kvamm..
Trim 20:00 Damebading..
Fredag 10.03.2017:
Skulekino 09:00 Dyrene i Hakke..
Skulekino 10:30 Dyrene i Hakke..
Skulekino 12:00 Dyrene i Hakke..
Kino 18:00 PREMIERE: Kars..
Kino 20:00 PREMIERE: Kong..
Laurdag 11.03.2017:
Utleige Stafettkonsert..
Kino 12:00 Lego®Batman fi..
Kino 14:00 Trio- Jakten ..
Sundag 12.03.2017:
Trim 13:00 Bading for all..
Kino 17:00 Karsten og Pe..
Kino 20:00 Kong: Skull I..
Måndag 13.03.2017:
Undervisning 15:30 Datatreff for ..
Idrett 17:00 Lokalliga 2. d..
Bygdekino 18:00 Bygdekino i St..
Trim 19:00 Dame- / herreb..